preloder

Galerie

Nabízíme

Tvorbu videa, reklamních spotů, produktových prezentací a hudebních klipů s důrazem na originalitu. Zachytíme vaše životní momenty do detailu. Tak abychom vám umožnili být vždy o krok dál.

Koncept

Režijní přehled nad obrazovým materiálem a návrhy všeho, co se ve výsledku objeví na plátně – od složitých scénografií po záběry z vašeho běžného okolí.

Read more
PRODUKCE

Produkce je samotné natáčení filmu. Využívá znalostí mnoha technologií, jako například  kamer, objektivů a filtrů. Uplatňuje umělecký cit k umístění kamery a kompozici záběrů.

Read more
Postprodukce

Desítky filmových obrazů musejí být sestaveny v pořadí, které vypráví příběh. Scény mohou být zkráceny nebo zpřeházeny, tak aby hotový produkt vystihl vaší vizi.

Read more

O nás

O nás

Jsme dva nadšenci, co pozorují krásu světa skrze objektiv kamery.
Naše tvorba je pestrá a nemá zaběhlá pravidla, a právě proto má každý náš projekt svůj osobitý koncept.

Bb

Bb

Pavel Richter aka „Bigbeat“

-K videu jsem se dostal přes vlastní natáčení snowboardingu. Chtěl jsem zachytit chvile, které už se nevratí. Ať  v důchodu vime, že jsme ten život prožili.

-Diky mému zájmu o tvorbu videozáznamu a propagaci, jsem vystudoval institut reklam – Central advertaising art v Praze. Zde jsem dosáhl titulu art director a copy writer. Mé studium mi objasnilo celkový pohled na to, jak se správně a cíleně vyrábí reklama tak, aby měla správný dopad na cílovou skupinu zákazníků.

Kpx

Kpx

Lukáš Pavka aka „Keipex“

-Díky lásce k tanci a hip hopové kultuře, jsem se rozhodl zaznamenávat veškerou energii okolo sebe.

-Tvorbě a střihu videa se věnuji cca 4 roky.

-Přes 10 let vytírám podlahu v rodinném podniku jménem Peklo Sonic Force.

Líbí se Vám naše práce?

Napište nám

Instagram

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nenašli jste v našem portfoliu přesně to co hledáte? Kontaktujte nás a společně najdeme cestu k Vaší spokojenosti.

Kontakt

Telefon:

+420 722 979 144

Email:

info@applecrew.eu

Front Page